Gegevens

Algemeen Bestuur

Voorzitter

Bart van Kruistum

voorzitter@rvv-volleybal.nl

Penningmeester

Vacant

penningmeester@rvv-volleybal.nl

Secretaris

Marijke van Schie

secretaris@rvv-volleybal.nl

Rekeningnummer

 

Rabobank: NL75RABO0364615788

t.n.v. Penningmeester RVV

Secretariaat

Rijnwijker Volleybal Vereniging

Valkenhorst 17

2235 BX Valkenburg

Sectoren

Arbitrage

Gert Klok

pr@rvv-volleybal.nl

Competitie

Miriam van Duijn

wedsec@rvv-volleybal.nl

Evenementen

Jan Verheij

evenementen@rvv-volleybal.nl

Kantinebeheer

Kees van Delft, Rob de Groot,

Theo van der Spijk.

kantine@rvv-volleybal.nl

Leden

Christina van Rhijn

ledenadministratie@rvv-volleybal.nl

Materiaalbeheer

Rob de Groot

materiaal@rvv-volleybal.nl

Ontwikkeling junioren

Marc van Beelen,

Paola Zizola

jc@rvv-volleybal.nl

Public Relations

Gert Klok

pr@rvv-volleybal.nl

Ontwikkeling senioren (TC)

 

Recreanten

Kees van Delft

recreanten@rvv-volleybal.nl

Toernooien

Ard de Mooij/Jan Verheij

toernooi@rvv-volleybal.nl

Vertrouwenspersoon

Leendert Vis

vertrouwen@rvv-volleybal.nl

Coördinatoren junioren

Coördinator Mini’s

Nardie Klinkenberg

nardie@rvv-volleybal.nl

Coördinator C-jeugd

Coördinator A-/B-jeugd

Ard de Mooij

ard@rvv-volleybal.nl

Contributie 2017/2018

(peildatum 1-10-2017)

Mini’s tot 9 jaar 135 euro
Mini’s tot 12 jaar 155 euro
Jeugd tot 18 jaar 190 euro
Recreanten (geen competitie) 165 euro
Senioren 280 euro
Selectie Dames 1/Heren 1 320 euro
Eenmalige inschrijfkosten 10 euro
T-shirtbijdrage Mini’s 10 euro
T-shirtbijdrage Jeugd/Senioren 15 euro
Alleen invallen – spelerskaart

Inschrijving Nevobo voor Recreanten (alleen invallen)

40 euro

12,50 euro