Ancora RVV Jongens B groeide in het seizoen

Geplaatst op: 17-04-2026

Als je deze jongens nog niet hebt zien volleyballen, dan ben je ze vast wel op een andere manier tegengekomen. Deze gedreven jongemannen, met grote plannen voor hun volleybaltoekomst, zijn het afgelopen seizoen een belangrijke steunpilaar gebleken. Samen met de Meisjes C zijn ze regelmatig in de zaal te vinden: tellen, extra wedstrijdjes fluiten of teams aanmoedigen. Een team waar menigeen een voorbeeld aan kan nemen. Het team leeft, bruist van positiviteit en is retefanatiek.

Kenmerkend is het initiatief dat ze hebben genomen, waarop wij hebben besloten: we gaan met ze aan de slag. Rond kerst kregen we van de jongens een bericht dat ze een coach misten. De gretigheid die zij tonen, werkt aanstekelijk. Daar raken wij als trainers ook gemotiveerd van. Dan pakken we het goed op: een goede klik, grote stappen en hopelijk nog mooiere doelen voor de toekomst.

Met jongens als Jasper en Jonah, twee geweldenaars op de passer-loperpositie, is geen verdediging opgewassen tegen hun harde smashes. Gerson houdt als libero het hele achterveld schoon en kan met gemak een float- of sprongservice bij de spelverdeler brengen. Siem en Lucas sprinten in de tweede seizoenshelft als echte dirigenten over het veld. Van een eenvoudig systeem zijn ze gegroeid naar het spelen in het 2-6- en 1-5-systeem.