Habithuis RVV heren 1 promoveert alsnog naar de Topdivisie! 

Geplaatst op: 22-06-2024

Onder leiding van coach Peter van den Berg beleefden de heren van Habithuis RVV het afgelopen jaar een prachtig seizoen. De heren wisten het aan het einde van het seizoen net niet af te maken wat zorgde voor een vijfde plek. De plekken 1 t/m 4 waren goed voor promotie. Dat zorgde uiteraard voor een teleurstelling bij onze vereniging 

Afgelopen week kwam het bericht van de NeVoBo dat er een team zich terug trok uit de Topdivisie. Daarmee kwam de vraag heel concreet op tafel of RVV de ambitie had om de vrijgekomen plaats over te nemen.
aangezien voor de Topdivisie wat meer organisatorische eisen gelden dan voor andere niveau’s, was intensief overleg het gevolg . Daarbij hebben de staf van Heren 1, de Technische Commissie en het bestuur van RVV alles afgewogen. Allemaal dachten wij er hetzelfde over: ‘Deze kans gaan we pakken!’

Op de laatste training van het jaar wachtte de heren dan ook een aangename verrassing, zij kregen te horen dat ze alsnog gepromoveerd zijn! Volgend jaar  gaan de mannen van Habithuis RVV H1 dus de sportieve uitdaging aan in de Topdivisie!

Afbeelding

29-01-2021

Seizoen 19/20 eindigt met 4 kampioen schappen bij de senioren!

22-06-2024

Habithuis RVV heren 1 promoveert alsnog naar de Topdivisie! 

07-05-2024

Wil jij een sportieve dinsdagochtend?

11-04-2024

Speel mee met de clubloterij en steun onze club!